Hakkımızda
"30 Yıllık tecrübemizle birlikte daha ileriye gitmek amacımızdır..."

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve günümüz teknolojisini kullanarak sizlere en iyiyi sunmaya çalışan SAHA LABARATUVAR LTD.ŞTİ. isteklerinizi daha iyi karşılamak amacıyla katalog ve ürün bilgilerini sizlere  sunmuştur.

Web sayfamızda ve kataloğumuzda varolan cam malzemeler şirketimizin ithalat ve imalat olarak sizlere sunduğu ürünlerdir. İthalatı Almanya'da bulunan Technische Glaswerke Ilmenau TGI ve Çin'deki Beijing Glass Instrument Factory şirketine bağlı firmaları üzerinden yapmaktayız. Katalogda ve Web Sayfamızda yer alan ürünler stok olarak elimizde bulunmaktadır. İmalatımız S&H Labware marka olarak üretilmekte olup, cam malzeme konusunda ihtiyacınız olabilecek her türlü ürünü istenilen nitelik ve nicelikte pyrex, soda veya nötr camdan imal edebilmekteyiz. Bu ürünleri çok kısa sürede sizlere teslim etmemiz mümkün olmaktadır.

Şirketimizden isteyebileceğiniz çalışmalarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz sarf malzeme, destilasyon düzenekleri ve cam aparatlar gibi ürünleri kataloğumuzdan veya başka kataloglardan yardım alarak bize bildirmeniz durumunda sizlere en kısa zamanda bu malzemelerin teslim tarihi ve fiyatları konusunda bilgi verilecektir.

Sizlerle geleceğe, daha kaliteliye...

Misyonumuz

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. 


Vizyonumuz

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.